Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

POLISH ARMED FORCES
A A A A A

Uwaga!
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.

Bilirubina!!!
Autor Treść
natka86

szeregowy

Data: 15.05.2016 12:50

Czy ktos nmial komisje w lodzi??

natka86

szeregowy

Data: 15.05.2016 14:58

czy jest ktos kto moze mial komisje lekarska w lodzi? i czy na obiegowce jest wyszczeglnione jakie badania krwi dokladnie beda robione??

opiekuneczka21

kapral
opiekuneczka21

Data: 19.05.2016 14:11

obiegówkę masz i masz 2 tyg na badania

bubeknpi

szeregowy

Data: 24.05.2016 14:41 Edycja: bubeknpi (24.05.2016 14:49)

Witam, odgrzewam kotleta, więc ile dni przed badaniem odstawić luminal jeżeli bilirubina będzie w normie żeby nie wyszły barbiturany w moczu i krwi? bo właśnie będę się odwoływał z hiperbilirubinemi , dziś zrobiłem badania naczczo, ale po siłowni wczorajszeji wyszło mi bilirubina całkowita 2.83mg/dl gdzie norma 1.2mg/dl , bilirubina bezpośrednia 0,75mg/dl norma 0,30mg/dl  mam 2 tygodnie na odwołanie + termin kolejnych badań, dziś zaczynam pobierać luminal w dawce 1tabs / noc 

dodam że przed oddaniem krwi za pierwszym razem, 2 tygodnie nie ćwiczyłem nic smażonego, dieta ofc, zero alko , do tego esseliv forte, (z 5 dni przed badaniem) mialem 1.67mg/dl całkowitą , 0.31mg/dl bezpośrednią,  Ile mi oni wykryli to nie wiem- nie wiem skąd dowiedzieć się o ile przekroczona była. Więc dziwi mnie to że teraz tak nagle wywindowało mi ... 

MIŁY

starszy szeregowy
MIŁY

Data: 24.05.2016 14:51

A nie lepiej zrobić odpoczynek 7 dni przed badaniami od sportu, do tego dieta i w razie w wtedy luminal. I jedna tabletka to za mało, i nie przez dwa tygodnie 3,4 dni przed badaniami.

bubeknpi

szeregowy

Data: 25.05.2016 08:40 Edycja: bubeknpi (25.05.2016 08:40)

Kolego przeczytaj ze zrozumieniem, zrobiłem to przez dwa tygodnie z efektem -N , więc teraz muszę to zbić , patrze że barbiturany w moczu widoczne są przez 48 godzin więc czy przez te 48 godzin stężenie bilirubiny nie podniesię się ponad poziom jakbym nie brał? hm

MIŁY

starszy szeregowy
MIŁY

Data: 25.05.2016 10:52

Ja czytam ze zrozumieniem w przeciwieństwie do Ciebie(nie sportowo robić EDYCJĘ a późiej psać że nie umiem czytać ze zrozumieniem), sam nie możesz zrozumieć to co napisałeś, a to nic trudnego
bubeknpi napisał(a) :  mam 2 tygodnie na odwołanie + termin kolejnych badań, dziś zaczynam pobierać luminal w dawce 1tabs / noc 

bubeknpi

szeregowy

Data: 25.05.2016 12:10 Edycja: bubeknpi (25.05.2016 12:14)

Szkoda że nie ma  czasu edycji, bo edytowałem zaraz po dodaniu tego - w każdym bądź razie nie ważne. Nie chodzi tu o to aby się kłócić :) o, jest ( edycja godzina xx;49 a Twój post xx;51 :P )
Tak, bo chciałem sprawdzić czy to zejdzie + np odczekać 2 dni do kontrolnych badań prywatnie, czy jest w normie i czy barbiturany nie wykryją się w moczu.
Chcę mieć pewność że to co robię przyniesię skutek 100%. Ogólnie bilirubina odpowiada za jakiś kolor krwi - barwnik, więc spróbuje ją też rozrzedzić , więc powinien się zmienić w piątek zrobię kontrolnę badanie i dam znać jak to wyszło, jak się nie uda to jednak luminal zacznę brać.

Nawiasem mówiąc chodzi mi , ile czasu po odstawieniu luminalu stężenie bilirubiny będzie w normie, czy odrazu po odstawieniu zacznie znów rosnąć? czy chociaż kilka dni przytrzyma się poniżej normy??