Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.

POLISH ARMED FORCES
A A A A A

Uwaga!
Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.

Prosze o Pomoc Problem z Badniami Orzeczenie Kraków
Autor Treść
Damian95

szeregowy

Data: 18.06.2015 19:44

A więc tak. RTG nic u mnie nie wykazało więc problem z głowy. Aczkolwiek to nie koniec komisji lekarskiej dla mnie. Po powrocie na RWKL w celu oddania całej obiegówki oraz wyników badań, lekarz ponownie przeliczył średni próg słyszalności ucha prawego i wyszło 27db,czyli przekroczyłem o 2db (a tak sie już cieszyłem gdy pani laryngolog napisała że średnia to 25db). A więc czeka mnie ponowne badanie audiometryczne. Co do samych badań RTG, zdziwiło mnie to że nie stwierdzono u mnie kifozy, wiem że ją mam na 100%. Więc wyniki rtg to chyba też kwestia tego jak się ustawimy.

wojskowy1995

szeregowy

Data: 18.06.2015 20:11 Edycja: wojskowy1995 (18.06.2015 20:12)

Śmieszne już to wszystko... ja dalej czekam na odpowiedź z Warszawy, mam nadzieję że 2 klisze obrazu RTG kręgosłupa + opis "kręgosłup bez zmian w rtg" z badania w prywatnym ośrodku wystarczy do zmiany kategorii na Z.. 27 maja wysłałem odwołanie więc mam nadzieję, że już długo czekać nie będę.

snaqq

starszy szeregowy

Data: 18.06.2015 21:43

wojskowy1995 napisał(a) : Śmieszne już to wszystko... ja dalej czekam na odpowiedź z Warszawy, mam nadzieję że 2 klisze obrazu RTG kręgosłupa + opis "kręgosłup bez zmian w rtg" z badania w prywatnym ośrodku wystarczy do zmiany kategorii na Z.. 27 maja wysłałem odwołanie więc mam nadzieję, że już długo czekać nie będę.

27 maja wysyłałeś odwołanie i już się niecierpliwisz? U mnie kumple wysyłali ze mną pod koniec marca i dalej czekają. Ale myślę, że teraz tam mają zamieszanie przez zmiane tej ustawy i sami nie wiedzą co robić.

wojskowy1995

szeregowy

Data: 18.06.2015 21:47 Edycja: wojskowy1995 (18.06.2015 21:54)

Przecież CWKL ma 30 dni jako organ administracji publicznej na rozpatrzenie odwołania, przedłużając narażają się na konsekwencje prawne z tego co mi wiadomo. Jak rozmawiałem z jakąś panią z CWKL przez telefon to potwierdzała, że odpowiedź będę miał końcem czerwca/początkiem lipca. Odnośnie zmiany ustawy to w niej pisze niestety, że sprawy rozpoczęte przed wejściem jej w życie rozpatrywane będą po staremu, ale jak w praktyce to u nich wygląda nie wiadomo, w rozmowie telefonicznej pani która odebrała odpowiedziała mi, że nie wie jak to będzie

A Ty kiedy dostałeś odpowiedź, po jakim czasie?

snaqq

starszy szeregowy

Data: 18.06.2015 22:25

wojskowy1995 napisał(a) : Przecież CWKL ma 30 dni jako organ administracji publicznej na rozpatrzenie odwołania, przedłużając narażają się na konsekwencje prawne z tego co mi wiadomo. Jak rozmawiałem z jakąś panią z CWKL przez telefon to potwierdzała, że odpowiedź będę miał końcem czerwca/początkiem lipca. Odnośnie zmiany ustawy to w niej pisze niestety, że sprawy rozpoczęte przed wejściem jej w życie rozpatrywane będą po staremu, ale jak w praktyce to u nich wygląda nie wiadomo, w rozmowie telefonicznej pani która odebrała odpowiedziała mi, że nie wie jak to będzie

A Ty kiedy dostałeś odpowiedź, po jakim czasie?

Ja czekałem ponad 2 miesiące z tego co pamiętam. Chyba nie od dziś jesteś związany z wojskiem a dalej nie wiesz jak to działa? Jak będą chcieli to i 4 miesiące Ci przetrzymają papiery.

STARSZYSZE

szeregowy

Data: 12.02.2016 10:03

Witam mam pytanie odnośnie poboru mnie do wojska , na badaniach spytali mnie czy na coś chorowalem odpowiedziałem że tak na żółtaczke zakążna mocne zapalenie wątroby w wieku 9 lat nic na to nie powiedzieli i dostałem powołanie . Słyszałem że po takiej chorobie nie powinni brać do woja CZY TAK JEST NAPRAWDE ?  JW2024 OPOLE

opiekuneczka21

kapral
opiekuneczka21

Data: 01.03.2016 13:03

Zależy czy po przebytej żółtaczce jesteś nadal nosicielem czy nie. Jeżeli tak to będziesz miał "N"-kę

guardian

szeregowy

Data: 06.05.2016 14:18

Panowie jak się Wasze losy potoczyły? Dostaliście zgode pomimo tych paragrafów czy nagle wada zniknęła ?